wtorek, 27 czerwca 2017

Candy - Losowanie

Chwilę to trwało, ale w końcu się zebrałam w sobie i jest - losowanie scrapków z mojego candy:

Losowanie było całkowicie analogowe, z zastosowaniem karteczek. Chwilę zajęło mi przygotowanie karteczek, odwiedzenie wszystkich Waszych blogów i dodanie komentarzy chociaż do ostatnich postów.

Następnie składanie karteczek w sposób zakrywający napisy:

I mieszanie:

A oto i zwycięska karteczka:

A w środku:

ewinkaNowa gratulacje! Proszę prześlij mi adres na jaki mam wysłać przesyłkę na adres: dzejnej@o2.pl

Mam nadzieję, że przesyłka spełni oczekiwania. Natomiast do osób, które tym razem nie miały szczęścia, mam pytanie: bawimy się dalej? Mogę przygotować scrapki w jakiejś tematyce, np. ślubnej czy dziecięcej. Czy byliby chętni na taką zabawę? A może jakiś inny pomysł, może przygotować coś innego? Czekam na komentarze :)

17 komentarzy:

 1. Wygrałam ??? Dziękuję bardzo za szczęśliwe dla mnie losowanie ,ostatnio nie mam szczęścia w candy . Już wysyłam maila . Myślę ,że chętne osoby na kolejne candy skrapkowe się znajdą ,bo nie każda z nas maszynkę ma . Ja nie mam i zawsze cieszę się jak uda się skrapki wygrać lub wymienić ;-D

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! Z przyjemnością wzięłabym udział w kolejnej zabawie :) scrapki na pewno ułatwiają karteczkowanie 8-) najchętniej przygarnęłabym różne serwetki (chyba tak to sie nazywa, te okrągłe z ażurkowymi brzegami na Twoim zdjęciu) i rameczki. Zresztą wszystkie prezentowane przez Ciebie scrapki są prześliczne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje dla Ewuni :0 Ja się chętnie przyłączę do kolejnego rozdania :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję Ewie i dziękuję za zabawę. A ja bardzo chętnie i w kolejnej rozdawajce stanę. Dla mnie każde scrapki będą cenne bo maszynki nie mam. Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję Ewie i dziękuję za zabawę. A ja bardzo chętnie i w kolejnej rozdawajce stanę. Dla mnie każde scrapki będą cenne bo maszynki nie mam. Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję zwyciężczyni, dziękuję za zabawę. Chętnie wezmę udział w kolejnej, Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje dla Ewci! Osobiście na scrapki jestem zawsze chętna :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluje zwyciężczyni,w kolejnej zabawie chętnie wezmę udział :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję serdecznie! Ja też chętnie wezmę udział w kolejnym candy. Moje karteczki są z hafcikami, więc bardzo chętnie bym przygarnęła rameczki, narożniki i napisy:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratulacje! No pewnie, że bawimy się dalej! Cudne skrapki oferujesz!

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratulacje dla Zwyciężczyni:)
  na kolejną zabawę ze scrpakowymi przydasiami ja jak najbardziej się piszę:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratulację dla Ewy! Dziękuję za zabawę:-)
  Do kolejnej zabawy też się chętnie przyłączę;-)

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratuluję Ewie.
  Skrapki zawsze są w cenie. Ja ostatnio robię karteczki z okazji ślubu, brakuje mi napisów, koronek, a właściwie to wszystko może być :-)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 14. Gratulacje dla Ewy. Dziękuję za zabawę. Od niedawna robię kartki i najbardziej brakuje mi listków i napisów na różne okazje.Kocham też wszelkie koronkowe papierki.

  OdpowiedzUsuń
 15. Gratuluję Ewie i dziękuję za przemiłą zabawę :) Oj listki scrapkowe i napisy bardzo chętnie :) Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 16. Ewa z pewnością zrobi dobry użytek z tych scrapków :) ja bardzo chętnie się pobawię dalej, bo też nie mam maszynki i naprawdę każdy scrapek cieszy :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Gratuluję zwyciężczyni, a pomysł z kontynuacją zabawy jest świetny!

  OdpowiedzUsuń