sobota, 18 czerwca 2016

Wspólne robótkowanie pod kolumną Zygmunta

Dzisiaj przypadł Międzynarodowy dzień publicznego dziergania. Z tej okazji Ania Rasińska zorganizowała wspólne dzierganie pod kolumną Zygmunta.

W tym roku i ja się wybrałam na wspólne dzierganie. A teraz krótka, a może nie taka krótka relacja z robótkowania. Chociaż spotkanie było krótkie (tylko 3 godziny) to mieliśmy okazję się spotkać, poznać i poplotkować. Każda uczestniczka miała własny pomysł na robótki i każda robiła coś innego:

Były osoby tworzące na drutach i takie z szydełkiem, a nawet gdzieś mi mignęło czółenko do frywolitek. Ja w koszyczek zabrałam włóczkę na ośmiornice:

Siedziałyśmy sobie na mostku, a obok nas, centralnie pod kolumną Zygmunta odbywały się różne manifestacje i inne zgromadzenia:

A my sobie spokojnie siedziałyśmy i tworzyłyśmy:

Nie tylko ja tworzyłam ośmiornice dla projektu Ośmiornice dla wcześniaków. Tutaj przykład. Nie jest to truskawka, jak mogłoby się wydawać, a ośmiornica jeszcze przed tym jak otrzymała macki:

Atmosfera była super, a ja świetnie się bawiłam.

A na dokładkę otrzymałam takie super prezenty od Dawanda:

Torba ekologiczna, których nigdy za wiele:

Znaczek z robótkowym hasłem:

I karteczka z podziękowaniem:

A na koniec jeszcze zdjęcia moich ośmiornic:

I ewolucja ośmiornicy. W pierwszej kolejności powstaje głowa z mackami, później otrzymuje wypełnienia, a w końcu oczy i uśmiech:

Uśmiech jest najważniejszy:

4 komentarze:

  1. OJ, ale Wam zazdroszczę takiego wspólnego dziergania

    OdpowiedzUsuń
  2. Uśmiech jest najważniejszy :)
    Jakie mega pozytywne spotkanie na świeżym powietrzu i wspaniała okazja do poznania blogowych koleżanek.

    OdpowiedzUsuń