niedziela, 21 czerwca 2015

Materiały na patchworki

Jak to mówią, najtrudniej jest zacząć. Chciałam rozpocząć zabawę z patchworkami, ale ciągle miałam za mało materiału... Teraz już mam zapas materiałów przeróżnych. Wszystkie oczywiście bawełniane. Znalazłam ofertę firmy sprzedającej pościele bawełniane, która sprzedawała wszelkiej maści resztki bawełniane. Oczywiście zamówiłam sobie, bo jak tu nie skorzystać, kiedy kilogram szmatek kosztował 3 zł. Nie wiem ile dokładnie wychodziło z kilograma metrów materiału, ale na pewno tak tanio w żadnym sklepie bym ich nie dostała. Zamówiłam sobie kilka kilogramów i czekałam na przesyłkę. A oto co otrzymałam:

Wybór materiałów przeogromny. Materiały ciemne, jasne, w kwiaty, kropki, paski, figury geometryczne i inne maziaje. Wszystko w kawałkach mniejszych i większych. Najmniejsze to takie paski szerokości ok. 10-15 cm i długości coś koło 0,5 metra. Większe mają szerokość około 40 cm i długość do 2 m. Przy czym mniejszych kawałków było niewiele. Jednym słowem wymiary idealne na patchworki :)

Z zamówienia jestem bardzo zadowolona. Jeśli ktoś miałby ochotę to na maila mogę przesłać namiary na ofertę sprzedaży szmatek :)

7 komentarzy:

 1. Ja chętnie poproszę o namiar madebymali@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również jestem chętna i poproszę o namiary na ofertę, kastorm4@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli można to ja również poproszę o namiar na ofertę jolantakapla@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. też bym poprosiła o namiary orleya.art@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Jesli to nie problem poprosze o namiary na te cudne resztki :) rywalki@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety aukcja już jest niedostępna :(

   Usuń