niedziela, 20 stycznia 2013

Kartka z okazji Dnia Dziadka

Dzień Dziadka już tuż tuż, a ja jako dobra wnuczka stworzyłam karteczkę. Już ją wysłałam i mam nadzieję, że poczta jej bardzo nie zniszczy... Ale teraz już pokazuję :)

Karteczka powstała według tutoriala na stronie stempeleinmaleins. W mojej pracy wykorzystałam kwiatki, które wygrałam w candy u Goszy oraz papier z Galeri Rea. A że teraz jest sporo wyzwań związanych z Dniem Dziadka, to moja karteczkę zgłaszam na następujące wyzwania:

Wyzwanie nr 15 - Stylowa kartka dla Babci i DziadkaWedług wytycznych na karteczce powinien znaleźć się napis oraz kwiatuszki, no i są:

Dodatkowo stwierdzam, że moja karteczka jest w stylu klasycznym i tego będę się trzymać :)

Kolejnym wyzwaniem jest:

Wyzwanie #13 - dla Babci i Dziadka :-)Marta proponuje stworzenie craftowego prezentu dla dziadków z użyciem dwóch z następujących materiałów: koronka/sznurek/perełka/materiał/guzik. A więc ja wybrałam guzik i materiał. Guziczki są plastikowe, natomiast jako materiał uznaję kraciasty papier, ponieważ mi osobiście kolarzy się z dziadkowymi koszulami :)

I następne wyzwanie:

Wyzwanie nr 21 – 3+2Według wytycznych praca miała zawierać 3 kolory plus jak najwięcej rzeczy podwójnie. Więc moje kolory to biały/brązowy/zielony. Z rzeczy podwójnych mam: dwa guziki, dwie doniczki z kwiatkami, dwie różyczki i dwa rodzaje kraciastego papieru.

I ostatnie wyzwanie:

Tematycznie # 9 - Dzień Babci i Dziadka


Według wytycznych praca powinna być prezentem dla dziadków, którą ci mogliby postawić na półce. Oraz użyć dwa z podanych: wstążka/koronka/ćwiek/kwiatek/sznurek. Moja karteczka jest tak przestrzenna, że nadaje się tylko dostawiania :) Ciężko mi ją nawet było poskładać w kopertę. Dodatkowo użyłam kwiatków. Jakoś tak z innymi elementami mi nie wyszło, ale mam nadzieję, że jednak moja karteczka zakwalifikuje się do wyzwania.

 

A na koniec najważniejsze wyzwanie... czy karteczka spodoba się dziadkowi? Mam nadzieję, że tak :)

6 komentarzy:

 1. Przepiękna kartka!!! To trzymam za nią kciuki w wyzwaniach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Również i ja zapraszam do siebie na CANDY :)
  http://aurinka.blogspot.com/2013/01/ogaszam-candy-jak.html

  Pozdrawiam
  Aurinka

  OdpowiedzUsuń
 3. świetna praca! dziękuję za udział w zabawie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawa forma kartki - Dziadek na pewno był zachwycony :)
  Dziękujemy za udział w wyzwaniu Galerii RAE :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawa forma, podobają mi się te ukwiecone doniczki :)
  Dziękujemy za udział w wyzwaniu Galerii RAE :)

  OdpowiedzUsuń